Winnie en Baloe

Here affiliated forum members can post pictures...

Moderator: Stany Buyle

Winnie en Baloe

Postby ritaB » Sun 14 Apr 2019 13:06

"Baloe", 4 weken oud...
Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie

Postby ritaB » Sun 21 Apr 2019 10:58

Winnie, 5 wekend oud...

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie and Baloe

Postby ritaB » Sat 11 May 2019 13:26

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Re: Winnie and Balou

Postby Cindy » Sun 26 May 2019 13:13

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Winnie & Baloe

Postby Cindy » Sun 2 Jun 2019 20:32

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Winnie...

Postby ritaB » Mon 3 Jun 2019 20:33

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie and Baloe 6/06/2019

Postby ritaB » Fri 7 Jun 2019 22:19

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

9/06/2019

Postby ritaB » Sun 9 Jun 2019 21:21

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Is het eten al klaar?

Postby ritaB » Thu 20 Jun 2019 19:01

Baloe: "Is het eten al klaar?"
Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie en Baloe - 20 juni 2019

Postby ritaB » Thu 20 Jun 2019 19:04

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Passion for billiards...

Postby Cindy » Thu 20 Jun 2019 21:01

Image

Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Winnie & Baloe na het tuinieren...

Postby Cindy » Wed 26 Jun 2019 17:30

Winnie & Baloe na het tuinieren...
Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Winnie en Baloe-2 juli 2019

Postby Cindy » Tue 2 Jul 2019 08:10

Image
Image
Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Re: Winnie en Baloe

Postby Stany Buyle » Tue 2 Jul 2019 17:03

exact 4 maand oud, beide 16 kg... :o
Baloe oogt wat struiser, maar op de weegschaal is het ex-aequo...

Image

Image

Image

Image
User avatar
Stany Buyle
moderator
 
Posts: 2537
Joined: Sun 30 Nov 2008 15:05

Re: Winnie en Baloe-6-7 juli

Postby Cindy » Wed 3 Jul 2019 17:59

Image

Image

Image

Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Winnie en Baloe - 8 juli

Postby ritaB » Mon 8 Jul 2019 21:38

Image

Image

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Re: Winnie en Baloe

Postby ritaB » Wed 10 Jul 2019 11:27

10 juli 2019: beiden 18,1 kg.
+1,5-2kg per week... :|
Ik vind het vreemd dat er geen gewichtsverschil is tussen puppy &

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie en Baloe OPVOEDING

Postby ritaB » Sat 13 Jul 2019 10:24

Wij hebben al een aantal tips ivm de opvoeding van Winnie en Baloe gekregen van de Nederlandse hondentrainster Petra Driesen.
:arrow: Hello from Holland!

Dagelijkse training...
Image

En de beloning...
Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Re: Winnie en Baloe

Postby Stany Buyle » Sat 20 Jul 2019 12:29

Ze blijven echter tuinieren... de laatste bloemen moeten eraan geloven...

Image
User avatar
Stany Buyle
moderator
 
Posts: 2537
Joined: Sun 30 Nov 2008 15:05

Re: Winnie en Baloe

Postby Cindy » Sat 20 Jul 2019 12:32

Image

Image

Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Re: Winnie en Baloe

Postby Stany Buyle » Sat 20 Jul 2019 12:43

Vind je mijn nieuwe schoenen mooi? :lol:

Image

Image
User avatar
Stany Buyle
moderator
 
Posts: 2537
Joined: Sun 30 Nov 2008 15:05

Eerste rijlessen...

Postby ritaB » Mon 29 Jul 2019 13:54

Image
Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05


3/08/2019

Postby ritaB » Sat 3 Aug 2019 20:01

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie en Baloe 5 maand oud

Postby ritaB » Sun 4 Aug 2019 20:01

Image

Beide 20.9 kg and ongeveer 51-52 cm shouderhoogte
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Re: Winnie en Baloe

Postby ritaB » Sun 11 Aug 2019 18:23

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

12/08/2019

Postby ritaB » Thu 15 Aug 2019 14:10

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie en Baloe-13 Augustus 2019

Postby Cindy » Thu 15 Aug 2019 14:11

Image

Image

Image

Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Re: Winnie en Baloe

Postby ritaB » Thu 15 Aug 2019 15:10

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Baloe - portret

Postby ritaB » Sat 17 Aug 2019 19:32

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Winnie en Baloe-19/08/2019

Postby Cindy » Mon 19 Aug 2019 20:34

Image

Image
Cindy
AFFILIATED MEMBER
 
Posts: 52
Joined: Sun 13 Dec 2009 21:32

Re: Winnie en Baloe

Postby ritaB » Sat 24 Aug 2019 20:03

Alles moet kapot... :( :twisted: :evil:

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05


Re: Winnie en Baloe

Postby ritaB » Fri 30 Aug 2019 15:38

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05

Re: Winnie en Baloe

Postby ritaB » Fri 30 Aug 2019 16:05

Image

Image

Image
ritaB
 
Posts: 150
Joined: Fri 17 Apr 2009 22:05


Return to Miscellanious

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron